| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 79 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, dobrodružné |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness |
| Kuchyně: | asijská, středomořská |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 40 let |
| Váha: | od 55 do 70 kg |