| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | hudba, sport |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 62 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | do 80 kg |