| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 63 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 38 do 79 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 65 do 150 kg |