| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | plavání, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 53 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |