| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, historické, horory, science fiction, drama |
| Kuchyně: | česká, italská, americká |
| Barva: | bílá |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 42 let |
| Váha: | do 70 kg |