| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 66 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, horory, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, elektronická hudba |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, … |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | čaj, víno, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 50 let |
| Výška: | od 140 do 200 cm |
| Váha: | od 40 do 100 kg |