| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, počítače, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, metal, jazz, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 18 do 35 let |
| Výška: | do 180 cm |