| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, filmy a kino, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, westerny, horory, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej |
| Kuchyně: | asijská, česká, americká, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, slunečnice, karafiáty, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 28 do 37 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 65 do 75 kg |