| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | hudba, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, historické, science fiction |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, fialová, modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 22 do 35 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 60 kg |