| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 92 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba |
| Filmy: | komedie, detektivní, pohádky |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 48 do 57 let |
| Výška: | od 159 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |