| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Zaměstnání: | student |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 80 kg |