| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 70 do 80 kg |