| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta |
| Sporty: | cyklistika, sportovní střelba |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, středomořská |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | byt |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 45 do 75 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 65 do 90 kg |