| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, kutilství, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, funk |
| Sporty: | plavání, cyklistika, inline, skateboard, …, sportovní střelba, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, vegetariánská, veganská |
| Barva: | růžová, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 20 do 40 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 57 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované