| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, muzikály a hudební, dobrodružné, drama |
| Sporty: | hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, zelená |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 25 do 40 let |
| Váha: | do 70 kg |