| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura, fotografování |
| Filmy: | psychologické, dokumentární, muzikály a hudební |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, folk |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Květiny: | růže, lilie, luční květiny, karafiáty, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | byt |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 55 do 70 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |