| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, knihy, počítače, fotografování, sběratelství |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, basketbal, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | modrá, zelená |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Majetek: | auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství |
| Věk: | od 45 do 59 let |
| Výška: | od 160 do 188 cm |
| Váha: | od 65 do 90 kg |