| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 17080 cm |
| Váha: | 3 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 25 do 30 let |
| Výška: | od 170 do 14050 cm |
| Váha: | od 4 do 6 kg |