| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 48 do 69 let |
| Výška: | od 140 do 168 cm |
| Váha: | od 39 do 65 kg |