| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kultura, kutilství, zahrádkaření, ruční práce, móda |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, ostatní míčové sporty |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 47 do 57 let |
| Výška: | od 163 do 185 cm |