| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | sport, jídlo, knihy, počítače, ruční práce |
| Filmy: | detektivní, psychologické, dokumentární |
| Hudba: | jazz, soul |
| Sporty: | plavání, inline, skateboard, … |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | tulipány |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování |
| Věk: | od 50 do 70 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |