| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování |
| Věk: | od 46 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 65 do 120 kg |