| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, rock, pop, elektronická hudba, country, metal |
| Sporty: | americký fotbal, ragby |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 26 let |
| Výška: | od 120 do 200 cm |
| Váha: | od 45 do 75 kg |