| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 1 do 175 cm |
| Váha: | od 51 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované