| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, cestování |
| Věk: | od 25 do 35 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 65 kg |
Pouze pro registrované