| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 197 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 60 let |
| Výška: | do 250 cm |
| Váha: | do 100 kg |
Pouze pro registrované