| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, knihy, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, sportovní střelba, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, mexická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 26 do 37 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 60 kg |