| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, počítače, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, běh |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, slunečnice, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |