| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Hudba: | folk, country |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | růžová, červená, zelená |
| Nápoj: | káva, víno, pivo |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 48 do 61 let |
| Výška: | od 155 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |