| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, volejbal |
| Kuchyně: | česká, indická, mexická |
| Barva: | růžová, červená, modrá, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, luční květiny, gerbery, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 39 do 48 let |
| Výška: | od 163 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |
Pouze pro registrované