| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, jídlo, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, dokumentární, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | cyklistika, kulturistika, fitness |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | červená, zelená |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 35 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |