| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, pop, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, basketbal, ostatní míčové sporty, vodácký sport |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 23 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 40 do 65 kg |