| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 164 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | plavání, cyklistika, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, modrá, zelená |
| Nápoj: | čaj |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 40 let |
| Výška: | od 145 do 155 cm |