| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, knihy, kultura, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, dokumentární, historické |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, rock, country, jazz |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, volejbal, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | červená, fialová, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, tulipány, luční květiny, karafiáty, konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Majetek: | byt, chata |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 63 let |
| Výška: | od 168 cm |
| Váha: | od 56 kg |