| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, knihy, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, dobrodružné, drama |
| Hudba: | rock, metal |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 25 do 33 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 45 do 70 kg |