| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport |
| Filmy: | akční, detektivní, dokumentární, westerny, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | vážná, elektronická hudba, soul, hip hop a rap |
| Sporty: | sportovní střelba |
| Kuchyně: | asijská, česká, středomořská, mexická |
| Majetek: | chata |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 65 let |
| Váha: | od 40 do 100 kg |