| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 101 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, počítače, zahrádkaření, filmy a kino |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 64 do 71 let |
| Výška: | od 141 do 167 cm |
| Váha: | od 64 do 91 kg |