| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Hudba: | vážná, pop, elektronická hudba, country, jazz, soul, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal, basketbal, ostatní míčové sporty, běh |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | oranžová, červená, modrá, zelená, hnědá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 19 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 40 do 55 kg |