| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | rock, pop, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická |
| Barva: | oranžová, červená, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, orchideje |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 55 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované