| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, cestování |
| Věk: | od 49 do 62 let |
| Výška: | od 160 do 177 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |
Pouze pro registrované