| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 40 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |