| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, muzikály a hudební, pohádky, historické, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, modrá |
| Nápoj: | káva, víno |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | od 150 do 179 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |