| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, jídlo, kutilství, zahrádkaření |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, dokumentární, horory, dobrodružné |
| Hudba: | jazz, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, běh |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | bílá, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 28 do 55 let |
| Výška: | od 155 do 172 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované