| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | sport, jídlo |
| Filmy: | komedie |
| Hudba: | rock |
| Sporty: | fotbal |
| Kuchyně: | středomořská |
| Barva: | zelená |
| Květiny: | karafiáty |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |