| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 115 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec |
| Hudba: | rock |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 46 do 56 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 90 kg |