| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | počítače, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, horory |
| Hudba: | pop, elektronická hudba, hip hop a rap |
| Barva: | černá |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | od 150 cm |
| Váha: | od 50 kg |