| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 150 cm |
| Váha: | -160 kg |
| Koníčky: | kultura, zvířata a chovatelství, móda |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 37 let |
| Výška: | od -150 do 170 cm |
| Váha: | od -150 do 160 kg |