| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | vdaná nebo ve vztahu |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, filmy a kino |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Váha: | od 45 do 50 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované