| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, ostatní míčové sporty |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 50 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 176 cm |