| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | plavání, cyklistika, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská, středomořská |
| Barva: | žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená |
| Nápoj: | čaj, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 20 do 37 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |